CASTRA 2021 REZULTATI / RESULTS

SLO:

Dragi akvarelisti, najprej iskrena hvala vsem za poslane akvarele in za vaš interes za sodelovanje na 4. mednarodnem bienalu akvarela Castra 2021.

Zelo smo veseli, ker se vas je toliko prijavilo!

Spodaj je seznam izbranih avtorjev za razstavo. Iskrene čestitke!

—–

ENG:

Dear watercolour artists, first of all thank you so much to all of you who submitted your watercolour artworks to the 4th international watercolour festival Castra 2021.

We are delighted with having received so many!

Please, find below the list of the selected artists. Congratulations!

 

Seznam izbranih avtorjev / The list of the selected artists:

 

Argentina Ana Claudia Verblud
Austria Ewald Hinteregger
Austria Ivonne Garate Urtubia
Belarus Maria Sin
Belarus Svetlana Koulikova
Belgium Claudio Feldman
Belgium Greta Sabbe
Belgium Margot Jouve
Brazil Adriano Muniz
Bulgaria Ivan Milushev
Chile Cesar Goldsmith
Chile Flavia Rebori
Chile Gonzalo Ibáñez
Chile Gonzalo Vargas
Chile Grenilda Pereira Abrigo
Chile Juan Marcos Solis
Chile Néstor Flores
Chile Paola Fernandino
Chile Rodrigo Martínez Cisternas
Costa Rica Ligia Kopper
Costa Rica Walter Herrera
Croatia Goran Žigolić
Croatia Lili Gluić
Czech Republic Pavel Janouškovec
Czech Republic Tomáš Fišera
Denmark Evgeniia Melamud
Dominican Republic Ricardo Gonzalez
Estonia Aleks Kase
Estonia Anna Sui
Finland Irina Rebnitskaya
Finland Maisa Moi
Finland Nina Kukshieva
Finland Pirjo Virtanen
Finland Vera  Lokko
France Pierre Alix
France Soen Nio Le Gall
Germany Adriana Toso-Schulze
Germany Andrea Buschfort
Germany Christine Berlinson-Eßer
Germany Janna Liebender-Folz
Germany Tatjana Schmidt
Holland Rein van Uden
Hong Kong Minko Wong
Hong Kong Rainbow Tse
Hong Kong Teresa Au
Hong Kong Ze Ze Lai
Hungary Eleonóra Herbélyné
Hungary Mandi Király
Hungary Zsuzsanna Erényi
Iceland Edda Þórey Kristfinnsdóttir
India Monash Sarkar
India Neena Mehrok
India Vandana Malhotra
Iran Ameneh Rezazadeh
Iran Amir Abbas Zarghami
Iran Azin Bagheri
Iran Bahar Pishkhan
Iran Elnaz Taghizadeh
Iran Elnaz Shayan Seresht
Iran Farideh Rajabian
Iran Farzaneh Nakhayee Javan
Iran Fatemeh Zahab Saniei
Iran Ghazal Foudeh
Iran Hana Mahdavi
Iran Hanieh Banakar
Iran Hoda Kamrani
Iran Hora Khoshraftar
Iran Houman Jafar Kermani
Iran Leila Gholami
Iran Leila Roozafzoon
Iran Leyla Shahbazfarkhad
Iran Mahboobeh Safari
Iran Mahmoud Neyestani
Iran Mahsa Mehdizadeh
Iran Mahsa Baghoolizadeh
Iran Mahsa Alipour
Iran Mahsa Alvandi
Iran Maryam.s. Heydari
Iran Marziye Mahmoudi Pour
Iran Mina Sadeghi
Iran Mina Rohani
Iran Mohammad Hossein Assar
Iran Morteza Mokhtari Afjadi
Iran Nader Mohazabnia
Iran Nafiseh Tavakoli
Iran Nahid Beik
Iran Nahid Ahmadi
Iran Narges Aghaee
Iran Negar Hushmand
Iran Parisa Abdollahzade
Iran Roxana Hosseinpour Nasirmahaleh
Iran Samaneh Peymani
Iran Samaneh Miri
Iran Samira Golshani
Iran Sara Salehi
Iran Shadzi Fakhri Tari
Iran Shaghayegh Soltani
Iran Shahriyar Sotoudeh
Iran Shirin Rafiee
Iran Shiva Sadeghi
Iran Shiva Tayebi
Iran Sooreh Goshtasbi
Iran Tahereh Damirchi
Iran Zahra Noemani
Iran Zahra Sarkarpour
Iran Zohal Razavi
Iran Shaghayegh Oliazadeh
Israel Ira Sheinkman
Israel Ira Zybin
Israel Vadim Koptievsky
Italy Andrea De Pasquale
Italy Barbara Cenni
Italy Daniela Grignani
Italy Danilo D’Acquisto
Italy Flavio Mauri
Italy Germana Snaidero
Italy Giovanna Germani
Italy Giuseppina Bascietto
Italy Gloria Toscano
Italy Iryna Sanotskaya
Italy Jelica Rašeta
Italy Lorenza Aldrighetti
Italy Lucia Zamburlini
Italy Marica Servolo
Italy Marisa  Pietraperzia
Italy Marta Ferrari
Italy Orsola Ruggeri
Italy Rosalba Perucchini
Italy Sandra Di Lenardo
Italy Silvana Statile
Italy Sofia Becherucci
Latvia Dainis Gudovskis
Lithuania Aušra Sirutiene
Lithuania Elžbieta Gribova
Lithuania Raimonda Raulus
Malaysia Chormee Teng
Malaysia Clinton Tham Vun Khee
Malaysia Lim Wen Jie
Malaysia Munif Muhamad Nor
Mexico Miguel Ángel Sanchez
Mexico Nora Díaz
Mexico Otilia Carrillo
Mexico Soledad Lojd
Moldavia Irina Sandulescu
Peru Sebastian Anglas Gutierrez
Philipines Francis T. Lim
Philippines Aileen Christeen Barreiro
Philippines Ana Maria Sheila Quisimbing Bondoc
Philippines Brenda Tenk
Philippines Francis Lim
Philippines Pinky Peralta
Philippines Remaur Herrera
Philippines Romina Melissa R. Dayanghirang
Poland Adam Papke
Poland Agata Boniakowska
Poland Aleksandra Ciążyńska
Poland Andrzej Rabiega
Poland Andrzej Gosik
Poland Anna Zabielska
Poland Artur Przybysz
Poland Cezary Bednarczyk
Poland Eve Mazur
Poland Izabella Ramsza
Poland Joanna Zając-Slapničar
Poland Justyna Talik
Poland Katarzyna Zachtej
Poland Kristof Ludwin
Poland LESZEK BLAZEWICZ
Poland Magdalena Turek-Staniucha
Poland Monika Bielat-Sobiczewska
Poland Piotr Cierpiszewski
Poland Stanisław Stach
Poland Tatiana Majewska
Poland Varvara Kurakina
Poland Vasile Trandafir
Portugal Catarina de Azevedo Tavares
Portugal Daniela Alves
Portugal João Francisco Oliveira Da Silva
Portugal José Rosinhas
Romania Andrei Alecsandru Pantea
Romania Lia Popescu
Russia Alexandra Golovina
Russia Alisa Subbotina
Russia Anastasia Khotimlyanskaya
Russia Anastasia Dubravich
Russia Anastasia Petriaeva
Russia Andrey Samolinov
Russia Anna Atamanenko
Russia Anna Baulina
Russia Anna Skupchenko
Russia Ekaterina Ashley
Russia Elena Naumova
Russia Elena Gora
Russia Elena Sallinen
Russia Elena Lobovikova
Russia Gulnara Sultanova
Russia Inga Dmitrieva
Russia Irina Radchenko
Russia Irina Pronina
Russia Ivan Kurganov
Russia Maxim Kleschenkov
Russia Nadezhda Selchenkova
Russia Natalia Shiryaeva
Russia Olga Nikishina
Russia Polina Golub
Russia Svetlana Oficerova
Russia Tatsiana Ivanova
Serbia Momčilo Dabanović
Serbia Nenad Kojić
Serbia Suzana Gigic
Slovakia Katarina Polgary
Slovenia Alojz Konec
Slovenia Ana Vidmar
Slovenia Andrej Pavlič
Slovenia Anna Sycheva
Slovenia Blanka Božič
Slovenia Cecilija Žmahar
Slovenia Danica Lešnjak
Slovenia Darinka Račevski
Slovenia Drago Hajdarovič
Slovenia Erna Kopše
Slovenia Igor Banfi
Slovenia Ivan Vreček
Slovenia Janez Dragolič
Slovenia Janez Ovsec
Slovenia Jasminka Ćišić
Slovenia Klavdija Jeršinovec
Slovenia Larisa Carli
Slovenia Luka Popič
Slovenia Maria Zuyeva
Slovenia Marija Flegar
Slovenia Marta Frei
Slovenia Matija Cipurić
Slovenia Milan Polak
Slovenia Mojca Žerjal
Slovenia Nataša Tajnik Stupar
Slovenia Oto Vogrin
Slovenia Oxana Kravtsova
Slovenia Petar Lazarević
Slovenia Radko Oketič
Slovenia Roman Planko
Slovenia Silva Karim
Slovenia Silva Copič
Slovenia Silvana Lautar
Slovenia Slobodan Milojević
Slovenia Tanja Hočevar
Slovenia Tina Černigoj
Slovenia Zdenka Grebenjak
Slovenia Zora Završnik Črnologar
Slovenia Žarko Vrezec
Spain Alexandra Gordienko
Spain Amapola Herrera Rodríguez
Spain Ana Undurraga
Spain Batur Baslar
Spain Elvira Gómez
Spain Hector Fernandez
Spain Isabel Sanjuan
Spain Juan Saturio Santos
Spain Marene Lasagabaster
Spain Marina Lyubomirova
Spain Pablo Cuesta
Spain Virginia Higuero Santos
Sweden Anita Rosvall
Switzerland Dalila Imadalou
Taiwan Chen Shen Tan
Taiwan Chien Chieh Wang
Taiwan Nai Mu Ko
Ukraine Galyana Makarenko
Ukraine Nataliia Stupnikova
Ukraine Olena Peliukhno
Ukraine Olena Rublova
Ukraine Olga Zavalniuk
Ukraine Suzanna Khnusyan
Ukraine Svetlana Kovalska
United Kingdom Gillian D’Ambrosio
USA Ana Sharma
USA Henrieta Maneva
USA Irena Noreikaite Petraitiene
USA Irina Greenke
USA Marina Goldberg
USA Nastassia Kukrash
USA Raymond Prudhomme

 

Komentiraj

Uvrščeno v Castra

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja