Arhiv kategorij: Castra

Mini Castra 2020 – rezultati / results

Kljub kaotični situaciji v svetu je IWS Slovenija uspešno izpeljala prvi del 3. mednarodnega festivala akvarela malega formata Mini Castra 2020. Strokovni žiriji je med prispelimi deli končno uspelo izbrati nagrajene akvarele.

Despite the chaotic situation in the world, IWS Slovenia was able to carry out the III. International small format watercolour festival Mini Castra 2020. The professional art committee was finally able to select the awarded and honoured watercolour artworks among all incoming artworks.

Iskrene čestitke nagrajenim avtorjem / Many congratulations to the awarded artists:

  1. nagrada / 1st prize: Atardecer en dorado – Gonzalo Ibáñez, Chile
  2. nagrada / 2nd prize: Crystal clear – Goran Žigolić, Croatia
  3. nagrada / 3rd prize: Nabiralka spominov – Silva Karim, Slovenia
  4. nagrada / 4th prize: Štanjel v modrem – Radko Oketič, Slovenia
  5. nagrada / 5th prize: Fly – Dimitar Davidov, Bulgaria

Iskrene čestitke tudi avtorjem, ki so prejeli diploma / And many congratulations to the honoured artists with diploma:

Cerkev Santa Maria della Salute – Boris Arutjunjan, Russia
Kompozicija I – Dominik Baričević, Croatia
Winter morning – Christine Berlinson-Esser, Germany
Harbour 3 – Claude Carretta, France
Blue bearded – Vladimir Crnomarković, Serbia
Swans – Eve Mazur, Poland
Melograni / Pomegranates – Rosalba Perucchini, Italy
Going out – Rainbow Tse, Hong Kong
Birds 2 – Ana Undurraga, Spain
Dovilė – Arunas Vilkevicius, Lithuania

Najlepša hvala tudi vsem ostalim sodelujočim avtorjem! / Many thanks to everybody who participated!

Komentiraj

Uvrščeno v Castra

Mini Castra 2020 – rezultati / results

Na 3. mednarodni festival akvarela malega formata Mini Castra 2020 je prispelo 384 del iz 58 držav. Po včerajšnjem strokovnem pregledu je umetniška komisija izbrala naslednje avtorje za razstavo v Lokarjevi galeriji.

For the III. international small format watercolour festival Mini Castra 2020, we received 384 entries from 58 countries. Yesterday, the professional committee selected the following artists for the exhibition in the Lokarjeva gallery:

1 Akash Khetavat India
2 Aleksandra Kovačević Serbia
3 Alena Ovchinnikova Russia
4 Alfredo Sarandeses Spain
5 Alma Barrios Mexico
6 Ana Undurraga Spain
7 Ana Vidmar Slovenia
8 Ana Radivilovic Lithuania
9 Ana Sharma USA
10 Anda Sproge Latvia
11 Andrea De Pasquale Italy
12 Andrea Buschfort Germany
13 Andrea Verdelago Italy
14 Andrej Pavlič Slovenia
15 Andreja Gregorič Slovenia
16 Anita Govan South Africa
17 Anna Sui Estonia
18 Aritra Dey India
19 Arunas Vilkevicius Lithuania
20 Aušra Sirutiene Lithuania
21 Barbara Borlovan Slovenia
22 Besnik Xhemaili Kosovo
23 Blanka Božič Slovenia
24 Bo Yi Chen Taiwan
25 Boris Arutjunjan Russia
26 Chainarong Wirunphat Thailand
27 Chatree Jandach Thailand
28 Cheng Wen Kuo Taiwan
29 Christina Hakobyan Russia
30 Christine Berlinson-Esser Germany
31 Claude Carretta France
32 Claudio Feldman Belgium / Argentina
33 Conchi Ororbia Spain
34 Cristian Oswaldo Calle Cevallos Ecuador
35 Dana Catona Romania
36 Daniela Lukacs Romania
37 Darinka Račevski Slovenia
38 Diana Akhmetzyanova Russia
39 Dibyendu Majumdar India
40 Dimitar Davidov Bolgaria
41 Dominik Baričević Croatia
42 Edda Thórey Kristfinnsdóttir Iceland
43 Edit Varsányi Hungary
44 Elena Gora Russia
45 Elena Genkin Israel
46 Eleonóra Herbélyné Hungary
47 Emilce Gomez Argentina
48 En Tsz Liu Taiwan
49 Eve Mazur Poland
50 Fatemeh Zahab Saniei Iran
51 Flavio Mauri Italy
52 Gantulga Tumendemberel Mongolia
53 Georgios Merianos Greece
54 Germana Snaidero Italy
55 Gonzalo Ibáñez Chile
56 Goran Žigolić Croatia
57 Graziella Valeria Rota Italy
58 Gregor Vrhunc Slovenia
59 Greta Sabbe Belgium
60 Guro Silva Mexico
61 Györfi S. Kinga Romania
62 Henrieta Maneva USA / Bulgaria
63 Igor Kalynchuk Ukraine
64 Ilya Belousov Russia
65 Ira Zybin Israel
66 Irena Brodeski Israel
67 Irina Yarovaya USA
68 Isabel Alfarrobinha Portugal
69 Ivan Vreček Slovenia
70 Jako Rila Ucraine / Dominican Republic
71 Janez Dragolič Slovenia
72 Janez Ovsec Slovenia
73 Jasminka Ćišić Slovenia
74 Jelena Vojvodić Serbia
75 Jelena Badnjevac Ristić Serbia
76 Joanna Zając Poland / Slovenia
77 Juan Saturio Santos Spain
78 Juan Marcos Solis Chile
79 Jui Chen Wu Taiwan
80 Klári Kőhalmi Hungary
81 Klavdija Jeršinovec Slovenia
82 Klavdija Marušič Italy / Slovenia
83 Lada Fedorova Russia
84 Larisa Golec Croatia
85 Larissa Rogacheva Australia
86 Lia Popescu Rumania
87 Ling Yun Chou Taiwan
88 Lira Morina Slovenia
89 Ljiljana Kuzmanović Serbia
90 Lona Verlich Slovenia
91 Lorenza Aldrighetti Italy
92 Lucia Zamburlini Italy
93 Luisella Zuccato Luxembourg
94 Magdalena Kalieva Bulgaria
95 Mahesh M. Mankar India
96 Maija Pietilä Finland
97 Maikki Parkkila Finland
98 Maisa Moijanen Finland
99 Mara Stamatovski Srbia
100 Marija Flegar Slovenia
101 Marija Nabernik Slovenia
102 Marina Lykova Russia
103 Marina Khabarova Russia
104 Marta Frei Slovenia
105 Marta Ferrari Italy
106 Martha Ruth Villacís Castillo Ecuador
107 Maryam Saif Pakistan
108 Mateja Košar Slovenia
109 Matija Cipurić Slovenia
110 Matija Dolenčić Slovenia
111 Miguel Ángel Sánchez Mexico
112 Milan Polak Slovenia
113 Milena Zhigalenok Kazakhstan
114 Min Ju Lin Taiwan
115 Mojca Žerjal Slovenia
116 Momčilo Dabanović Serbia
117 Nai Mu Ko Taiwan
118 Natalia Yalovenko Ucraine
119 Natalia Yaroshuk Italy
120 Natalia Studenkova Slovakia
121 Nataša Tajnik Stupar Slovenia
122 Néstor Flores Fica Chile
123 Nicodim Sorin Romania
124 Nina Dolgopolova Russia
125 Nohemi Marchan Venezuela
126 Olga Zavalniuk Ukraine
127 Olga Dadasheva Luxembourg
128 Oto Vogrin Slovenia
129 Oxana Kravtsova Russia / Slovenia
130 Panuwat Sangiam Thailand
131 Parvinder Singh Bansal India
132 Piero Vezzani Italy
133 Pirjo Virtanen Finland
134 Pirjo Ristola Finland
135 Radko Oketič Slovenia
136 Rainbow Tse Hong Kong
137 Raul Saria Singapore
138 Ravi Shivkumar Nirmal India
139 Rekha Sinath South Africa
140 Rita Mertz Luxembourg
141 Roberta Turrini Italy
142 Roberta Petrangeli Italy
143 Roman Planko Slovenia
144 Romeo Štrakl Slovenija
145 Rosalba Perucchini Italy
146 Rose Loos Luxembourg
147 Sachindeep Singh  “ Ashumali” India
148 Sandra Di Lenardo Italy
149 Silva Karim Slovenia
150 Siwa Inthakhot Thailand
151 Slobodan Milojević Slovenia
152 Soen Nio Le Gall France
153 Sofia Becherucci Italy
154 Soledad Lojd Mexico
155 Stanisław Stach Poland
156 Susana Abundis Mexico
157 Svetlana Tupahina Belarus
158 Svetlin Trendafilov Bulgaria
159 Špela Kavčnik Nemec Slovenia
160 Tanja Špenko Slovenia
161 Tanja Hočevar Slovenia
162 Tanya  Tsarina Ukraine
163 Tatiana Sereda Russia
164 Tatiana Obukhova Russia
165 Tatsana Ivanova Russia
166 Tere Lojero Mexico
167 Tetiana Usachova Ukraine
168 Tetiana Belashchuk Ukraine
169 Tetyana Donets-Savko Slovenia
170 Thongtep Rawinan Thailand
171 Tina Černigoj Slovenia
172 Tushar Shetty India
173 Ülle Kuldkepp Estonia
174 Vadim Koptievsky Israel
175 Vandana Malhotra India
176 Varvara Kurakina Poland
177 Victor Manuel Litano Vasquez Peru
178 Viktoria Penner Czech Republic
179 Vladimir Crnomarković Serbia
180 Yasser Abdull Hassan Iraq
181 Yolanda Urango Serrano Spain
182 Yu Chieh Chang Taiwan
183 Yu Min Lin Taiwan
184 Yu Ting Lai Taiwan
185 Ze Ze Lai Hong Kong
186 Zora Završnik Črnologar Slovenia
187 Zoran Ogrinc Slovenia
188 Zsuzsanna Erényi Hungary
189 Žarko Vrezec Slovenia
190 Živko Toplak Croatia

 

Thank you for all who sent the entries and congratulations to the selected artists!
Zahvaljujemo se vsem prijavljenim in čestitke vsem izbranim avtorjem!

 

Komentiraj

Uvrščeno v Castra

Mini Castra 2020 novi datumi / new dates

 

 

 

 

 

Zaradi trenutne situacije v svetu zaradi Koronavirusa objavljamo nove datume za prijavo na 3. mednarodni festival akvarela malega formata Mini Castra 2020. Datumi so v spodnjem dokumentu v PDF-ju.

Due to the current situation in the world, we are announcing new dates for the 3rd international small format watercolour festival Mini Castra 2020 application. The dates are in the PDF document below.

MINI CASTRA 2020

 

Hvala za razumevanje. / Thank you for your comprehension.

Komentiraj

Uvrščeno v Castra

3. mednarodni bienale akvarela malega formata / III. international small format watercolour biennial MINI CASTRA 2020

IWS Slovenija vabi na 3. mednarodni bienale akvarela malega formata v Vipavski dolini.
Kindly invited to the III. international small format watercolour biennial in Vipava valley by IWS Slovenia.

Invitation to the 3rd international small format watercolour biennial Mini Castra 2020

 

English instructions: MINI CASTRA 2020 – eng

Instrucciones en español: MINI CASTRA 2020 – esp

Answeisungen auf Deutsch: MINI CASTRA 2020 – ger

Upute na hrvatskom: MINI CASTRA 2020 – hr

Istruzioni in italiano: MINI CASTRA 2020 – ita

Instrukcje po polsku: MINI CASTRA 2020 – pol

Instructions in Russian: MINI CASTRA 2020 – rus

Navodila v slovenščini: MINI CASTRA 2020 – slo

 

 

Komentiraj

Uvrščeno v Castra, Novice in obvestila

Castra 2019 – rezultati nagrad / results of the awards

SLO:

V drugem krogu 3. mednarodnega festivala akvarela Castra 2019 je strokovna žirija, ki so jo sestavljali umetnostni zgodovinarji in likovni kritiki Aleksander Bassin, predsednik žirije, dr. Nelida Nemec in Barbara Savenc ter slikarji Lucijan Bratuš, Azad Karim, Vladimir Bačič in Tea Curk Sorta izbrala šest nagrajencev in dvanajst diplom.

 

ENG:

In the second round of the III. international watercolour festival Castra 2019, the professional committee composed of art historians and art critics Aleksander Bassin, the representative of the committee, dr. Nelida Nemec and Barbara Savenc, and artists Lucijan Bratuš, Azad Karim, Vladimir Bačič and Tea Curk Sorta awarded the following prizes and diplomas:

 

  1. nagrada / 1st prize – “Prague” by Fatemeh Zahab Saniei (Iran)
  2. nagrada / 2nd prize – “En la marisma” by Marene Lasagabaster (Spain)
  3. nagrada / 3rd prize – “Diálogo” by Conchi Ororbia (Spain)
  4. nagrada / 4th prize – “The tower of Mihail, Bratislava” by Corneliu Dragan-Targoviste (Romania)
  5. nagrada / 5th prize – “Umorno jutro” by Živko Toplak (Croatia)
  6. nagrada / 6th prize – “Iz zbirke Dotiki“ by Žarko Vrezec (Slovenia)

Diplome / diplomas:

·         Ze Ze Lai (Hong Kong)
·         Catherine Rey (France)
·         Goran Žigolić (Croatia)
·         Hanna Chapurnaja-Aleinik (Belarus)
·         Juan Saturio Santos (Spain)
·         Julia Aksenova Sergeevna (Russia)
·         Junsung Back (South Korea)
·         Magdalena Kalieva (Bulgaria)
·         Nai Mu Ko (Taiwan (R.O.C.))
·         Olga Lebedeva (Russia)
·         Roman Planko (Slovenia)
·         Silva Karim (Slovenia)

 

Čestitke nagrajencem, sodelujočim pa velika zahvala za lepa dela! / Congratulations to the awarded artists, and a big thank to all participants for their beautiful works!

Komentiraj

Uvrščeno v Castra, Novice in obvestila

Castra 2019 – rezultati žirije prvi krog / the results of the 1st stage

Castra 2019 – rezultati žirije

Na 3. mednarodni natečaj akvarela velikega formata Castra 2019 je v prvem krogu prispelo 577 likovnih del. V sredo, 8. maja 2019, je strokovna žirija na razstavo sprejela 165 avtorjev iz 37 držav, ki bodo svoja dela razstavili v Lokarjevi galeriji v Ajdovščini.

Naslednji teden bomo sprejetim avtorjem poslali podrobna navodila glede pošiljanja akvarelov.

 

Castra 2019 – the results
For the III. International Watercolour Festival Castra 2019, 577 artworks arrived in the first round. On Wednesday, May 8th 2019, the professional committee selected 165 authors from 37 countries to expose their artworks in Lokarjeva gallery in Ajdovščina.

Next week, the selected authors will receive the detailed information about sending their original watercolour works.

 

Sprejeti avtorji / The list of selected authors:

1 Agnieszka Midera Spain
2 Alfiya Mukhamedyanova Kazakhstan
3 Alfredo Sarandeses Spain
4 Alice Subbotina Russia
5 Alina Shmygol Poland
6 Alisa Ilina Russia
7 Ana Undurraga Spain
8 Ana Vidmar Slovenia
9 André Farnier France
10 Andrea Buschfort Germany
11 Andrea Verdelago Italy
12 Andrej Pavlič Slovenia
13 Aneta Gajos Poland
14 Angélique Verleyen Belgium
15 Anna Shevtsova Russia
16 Anna Sui Estonia
17 Blanka Božič Slovenia
18 Blaža Fečur Slovenia
19 Boris Arutjunjan Russia
20 Branka Vojnović Serbia
21 Carmen Sánchez Blázquez Spain
22 Catherine Rey France
23 Cecilija Žmahar Slovenia
24 Chantal Fischer France
25 Chiu Chien-Ping Taiwan (R.O.C.)
26 Choy Yat Chun Anthony Hong Kong
27 Christine Berlinson-Esser Germany
28 Claudia Delgadillo Bolivia
29 Conchi Ororbia Spain
30 Corneliu Dragan-Targoviste Romania
31 Dainis Gudovskis Latvia
32 Damijan Finc Slovenia
33 Danica Lešnjak Slovenia
34 Daniela Lukacs Romania
35 Diana Akhmetzyanova Russia
36 Diana Yusim Russia
37 Dimitar Davidov Bulgaria
38 Edda Thórey Kristfinnsdóttir Iceland
39 Ekaterina Shilyaeva Russia
40 Elena Guban Russia
41 Elena Muravyeva Russia
42 Elena Sanina Russia
43 Elis Panaseyko Belgium
44 Elvira Kristel Peña Trujillo Mexico
45 Elvira Ruban Russia
46 Emilija Erbežnik Slovenia
47 Eve Mazur Poland
48 Ewelina Szczepańska Poland
49 Fatemeh Zahab Saniei Iran
50 Fausto Sutera Italy
51 Germana Snaidero Italy
52 Giordano Gattolin Italy
53 Giuseppina Bascietto Italy
54 Goran Žigolić Croatia
55 Hanna Chapurnaja-Aleinik Belarus
56 Henrieta Maneva USA
57 Igor Trifonov Russia
58 Ilya Belousov Russia
59 Irina Kulemina Russia
60 Irina Pavlova Russia
61 Irina Teslik Russia
62 Janez Dragolič Slovenia
63 Janez Ovsec Slovenia
64 Janez Slabe Slovenia
65 Jasminka Ćišić Slovenia
66 Javier Fuentes Spain
67 Jelena Kizmane Latvia
68 Joana Lukiene Lithuania
69 Juan Saturio Santos Spain
70 Julia Aksenova Sergeevna Russia
71 Julia Sotnikova Germany
72 Junsung Back South Korea
73 Katerina Krivda Russia
74 Khrystyna Dransfeld Poland
75 Klavdija Jeršinovec Slovenia
76 Klavdija Marušič Slovenia
77 Lali Kalinina Russia
78 Lara Kobal Slovenia
79 Lee Chin Chian Malaysia
80 Lim Sze Hong Malaysia
81 Lira Morina Slovenia
82 Lisa Lee Singapore
83 Ljiljana Kovačević Serbia
84 Lorenza Aldrighetti Italy
85 Loretta Fedrigo Italy
86 Lucia Zamburlini Italy
87 Luka Popič Slovenia
88 Lyubov Titova Russia
89 Magdalena Kalieva Bulgaria
90 Mahsa Mehdizadeh Iran
91 Maisa Moi Finland
92 Marene Lasagabaster Spain
93 Maria Beklemisheva Russia
95 Marija Flegar Slovenia
96 Marija Franinović Slovenia
97 Marija Strnad Slovenia
98 Marina Danilova Russia
99 Marina Legovini Italy
100 Marta Frei Slovenia
101 Miguel Angel Sanchez Mexico
102 Milena Gregorčič Slovenia
103 Momčilo Dabanović Serbia
104 Nai Mu Ko Taiwan (R.O.C.)
105 Natalia Barabasheva Russia
106 Natalia Gudina Russia
107 Natalia Shchepetnova Russia
108 Natalia Studenkova Slovakia
109 Natallia Valiukevich Belarus
110 Nataša Tajnik Stupar Slovenia
111 Nelson Flores Peru
112 Nicodim Sorin Romania
113 Oksana Matytcyna Russia
114 Olena Duchene France
115 Olga Dadasheva Luxembourg
116 Olga Kaskevych Ucraine
117 Olga Lebedeva Russia
118 Olga Sotnikova Ucraine
119 Oto Vogrin Slovenia
120 Pavle Ščurk Slovenia
121 Pawel Gladkow Poland
122 Petar Lazarević Slovenia
123 Peter Hergold Slovenia
124 Ramon Larrauri Mexico
125 Raul Saria Singapore
126 Rawinan Loymek Thailand
127 Raymond Frank France
128 Rita Mertz Luxembourg
129 Roman Planko Slovenia
130 Rosalba Perucchini Italy
131 Rose Loos Luxembourg
132 Rufina Khamatkhanova Russia
133 Sanchai Khunnuch Thailand
134 Sandra Di Lenardo Italy
135 Silva Copič Slovenia
136 Silva Karim Slovenia
137 Silvana Lautar Slovenia
138 Siwa  Inthakhot Thailand
139 Slobodan Milojević Slovenia
140 Sofia Becherucci Italy
141 Sofia Purba Indonesia
142 Stane Petrovič Slovenia
143 Susana Garcia Espinosa Mexico
144 Svetlana Kostina Russia
145 Svetlana Vecherskaya Russia
146 Tanja Hočevar Slovenia
147 Tanja Špenko Slovenia
148 Tatiana Alferova Russia
149 Tatiana Bykova Czech Republic
150 Tatiana Ivanova Russia
151 Tatjana Simanaitiene Lithuania
152 Teja Tegelj Slovenia
153 Thomai Kontou Greece
154 Thongtep Sirisoda Thailand
155 Ülle Kuldkepp Estonia
156 Valeria Golovenkina Russia
157 Valery Kruchkovski France
158 Vandana Malhotra India
159 Victor Manuel Litano Vasquez Peru
160 Vinko Bogataj Slovenia
161 Ze Ze Lai (IWS Vice President) Hong Kong
162 Zora Završnik Črnologar Slovenia
163 Zoran Ogrinc Slovenia
164 Žarko Vrezec Slovenia
165 Živko Toplak Croatia

 

Komentiraj

Uvrščeno v Castra

3. mednarodni bienale akvarela / III. international watercolour biennial CASTRA 2019

IWS Slovenija vabi na 3. mednarodni festival akvarela v Vipavski dolini.
Kindly invited to the III. international watercolour festival in Vipava valley by IWS Slovenia.

 

Navodila v slovenščini: 3. MEDNARODNI FESTIVAL AKVARELA CASTRA 2019

English instructions: III. INTERNATIONAL WATERCOLOUR BIENNIAL CASTRA 2019

Answeisungen auf Deutsch: 3. INTERNATIONALE AQUARELLBIENNALE CASTRA 2019

Istruzioni in italiano: III. BIENNALE INTERNAZIONALE DELL’ACQUERELLO CASTRA 2019

Instrucciones en español: 3er BIENAL INTERNACIONAL DE ACUARELA CASTRA 2019

Instrukcje po polsku: 3. MIĘDZYNARODOWY BIENALE AKWARELA CASTRA 2019

Upute na hrvatskom: 3. MEĐUNARODNI BIENALE AKVARELA CASTRA 2019

 

Komentiraj

Uvrščeno v Castra, Novice in obvestila

Mini Castra 2018 – Nagrade / Awards

SLO:

V drugem krogu mednarodnega festivala akvarela malega formata Mini Castra 2018 je strokovna žirija v sestavi dr. Nelida Nemec, predsednica žirije, Anamarija Stibilj Šajn, Maja Pangos, Lucijan Bratuš, Azad Karim in Vladimir Bačič  izbrala pet nagrajencev in deset diplom.

 

ENG:

In the second round of the international watercolour festival Mini Castra 2018, the professional committee composed of Dr. Nelida Nemec, the representative of the committee, Anamarija Stibilj Šajn, Maja Pangos, Lucijan Bratuš, Azad Karim and Vladimir Bačič awarded the following prizes and diplomas:

 

  1. nagrada / 1st prize 500 EUR – “Approach” by Gordana Zaklan (Serbia)

2. nagrada / 2nd prize 400 EUR – “Cat 2” by Sonia García (Spain)

3. nagrada / 3rd prize 350 EUR – “In the morning” by Virginija Urbonaviciene (Lithuania)

4. nagrada / 4th prize 300 EUR – “Topla tišina” by Lirijana Morina (Slovenia)

5. nagrada / 5th prize 250 EUR – “Fragments of time” by Tanja Hočevar (Slovenia)

 

Diplome / diplomas:

 

“Happy day 2” by Chiayee Lam (Malaysia)
“Tracian mysteries 1” by Ivan Milushev (Bulgaria)
“Saddness” by Jasminka Ćišić (Slovenia)
Maja Šubic (Slovenia)
“Linije 2” by Milena Gregorčič (Slovenia)
“Gothic light” by Natalia Studenkova (Slovakia)
“Platform third” by Pawel Gladkow (Poland)
“Krajina” by Silva Karim (Slovenia)
“Low tide time” by Yuri Lomkov (Russia)
“Brez naslova” by Žarko Vrezec (Slovenia)

 

Čestitamo! / Congratulations!

 

Komentiraj

Uvrščeno v Castra

Mini Castra 2018 – rezultati žirije / the results

 

 

 

 

 

 

Mini Castra 2018 – rezultati žirije

Na mednarodni natečaj akvarela malega formata Mini Castra 2018 je v prvem krogu prispelo 475 likovnih del iz 38 držav.

V ponedeljek, 7. maja 2018, je strokovna žirija v sestavi dr. Nelida Nemec, predsednica žirije, Anamarija Stibilj Šajn, Maja Pangos, Lucijan Bratuš, Azad Karim in Vladimir Bačič na razstavo sprejela 132 avtorjev iz 37 držav.

 

Mini Castra 2018 – the results
For the II. International Watercolour Festival Mini Castra 2018, 475 artworks from 38 countries arrived in the first round.

On Monday, May 7th 2018, the professional committee composed of Dr. Nelida Nemec, the representative of the committee, Anamarija Stibilj Šajn, Maja Pangos, Lucijan Bratuš, Azad Karim and Vladimir Bačič selected 132 authors from 37 countries to expose their artworks in Lokarjeva gallery.

 

Sprejeti avtorji / The list of selected authors:

Adam Konjušak Croatia
Adriano Velussi Slovenia
Aleks Kase Estonia
Alena Kruglova Russia
Alfredo Sarandeses Lizarazu Spain
Alina Asberga Nabergoj Slovenia
Alina Shmygol Poland
Aman Kumar India
Ana Undurraga Spain
Andreja Gregorič Slovenia
Aneta Gajos Poland
Anita Wolff Germany
Anna Ozerskaya Russia
Anna Shevtsova Russia
Anna Sui Estonia
Beatriz Adriana Hernandez Ortega Mexico
Blanka Božič Slovenia
Branka Vojnovic Serbia
Carmen Šeruga Slovenia
Carolina Chavarria Costa Rica
Carsten Wieland Germany
Chantal Fischer France
Cheng-Wen Kuo Taiwan (R.O.C.)
Chiayee Lam Malaysia
Chinmoy Mukherjee India
Chong-Zhi Zeng Taiwan (R.O.C.)
Choy Yat Chun Anthony Hong Kong
Nai Mu Ko Taiwan (R.O.C.)
Conchi Ororbia Spain
Dainis Gudovskis Latvia
Dana Catona Romania
Deepak Kumar Sharma India
Dhruba Mazumder Romania / India
Dieter Wystemp Germany
Dimitar Davidov Bulgaria
Dominik Baričević Croatia
Edda Thórey Kristfinnsdóttir Iceland
Efer Aguilar Peru
Ekaterina Medvedeva Russia
Eleanor Mill Russia
Eve Mazur Poland
Fatemeh Zahab Saniei Iran
Fausto Sutera Italy
Giuliana Pravadelli Brazil
Goran Žigolić Croatia
Gordana Zaklan Serbia
Hari Kumar India
Igor Trifonov Russia
Igor Trokhymenko Ukraine
irina kukrusova Russia
Iryna Aleksandrova Ukraine
Ivan Milushev Bulgaria
Ivanka Krasnik Slovenia
Janez Dragolič Slovenia
Janez Ovsec Slovenia
Jansen Chow Malaysia
Jasminka Ćišić Slovenia
Javier Zorrilla Spain
Jittratan Juntayod Thailand
Joanna Zając-Slapničar Slovenia / Poland
Joaquim Cruz Portugal
Lara Kobal Slovenia
Leila Shili Tunisia
Lim Sze Hong Malaysia
Lirijana Morina Slovenia
Ljiljana Kovačević Serbia
Ljuba Rijavec Dozio Slovenia
Ljubica Krivec Slovenia
Mahboob Raja Elham India
Maja Šubic Slovenia
Maria Beklemisheva Russia
Maria Mykytiuk Ukraine
Marija Flegar Slovenia
Marija Franinović Slovenia
Marina Bogomolova Russia
Marina Denisova Russia
Marina Legovini Italy
Marta Frei Slovenia
Martha Villacís Castillo Ecuador
Martin Majerčak Slovakia
Martina Starc Slovenia
May Hege Rygel Norway
Meg Leung Hong Kong
Miguel Ángel Sánchez Mexico
Milena Gregorčič Slovenia
Mintu Kumar Mahato India
Mohsen Salehi Sweden
Momčilo Dabanovic Serbia
Natalia Poliksha Russia
Natalia Studenkova Slovakia
Nataša Tajnik Stupar Slovenia
Noppamas Kodauy Thailand
Olga Lebedeva Russia
Olga Shipilina Russia
Oto Vogrin Slovenia
Pavel Pugachev Russia
Pawel Gladkow Poland
Petar Lazarević Slovenia
Petro Gorpinko Ukraine
Peter Štrukelj Slovenia
Piero Vezzani Italy
Polona Kunaver Ličen Slovenia
Pranay Bose India
RajKumar Gade India
Raul M. Saria Singapore
Roberta Petrangeli Italy
Roman Planko Slovenia
Salim M. Allami Iraq
Sandra Di Lenardo Italy
Silva Copič Slovenia
Silva Karim Slovenia
Simonida Filipova-Kitanovska Macedonia
Sonia García Spain
Sonkin Gritsaenko Yael Natali Israel
Stanislaw Stach Poland
Sun Jiangang China
Svetlana Vecherskaya Russia
Tanja Hočevar Slovenia
Tanja Špenko Slovenia
Tatjana Simanaitiene Lithuania
Teja Tegelj Slovenia
Vandana Malhotra India
Virginija Urbonaviciene Lithuania
Wei-Cheng Liao Taiwan (R.O.C.)
Winfred Yucra Apaza Peru
Yulia Vorobyeva Russia
Yuri Lomkov Russia
Zora Završnik Črnologar Slovenia
Zoran Ogrinc Slovenia
Zvezdana Zatler Slovenia
Žarko Vrezec Slovenia

Živko Toplak

Besnik Xhemaili

Croatia

Kosovo

 

 

Komentiraj

Uvrščeno v Castra

Information about selecting watercolour works for Mini Castra 2018

The professional committee will gather tomorrow, Monday 7th, to qualify all received watercolour works.
The list of the selected authors will be published on Tuesday on this website, as well as on Facebook fan pages of Lokarjeva galerija (https://www.facebook.com/lokarjevagalerija/) and IWS Slovenia (https://www.facebook.com/iwsSlovenia/).  
From Wednesday to Friday, each selected author will also receive a confirmation email along with all information about the participation.

Thank you!

Komentiraj

Uvrščeno v Castra